Opravy koreb nákladních automobilů

Opravujeme korby pro skoro všechny typy nákladních automobilů. Specializujeme se na těžební techniku a výrobky z oceli. Neopravujeme hliníkové výrobky. Pro opravy využíváme vysoce odolné materiály, které jsou účinné vůči otěru. Korby jsou po našem zásahu navíc lehčí, výrazně odlehčené, což oceníte vy i váš nákladní automobil.

Mezi naše nejčastější opravy patří vnitřky koreb. Použité korby mají mnoho prasklin a vykazují další známky opotřebení, provádíme tak částečné i generální opravy. Nové korby pancéřujeme, přidáváme speciální vložky, které výrazně prodlužují životnost korby.

Oprava mechanismů koreb

Otevírání bočnic je silně namáhané. Opravujeme kompletní mechanismus koreb u nákladních automobilů. Dále se zaměřujeme na nucené otevírání a další mechanismy.

Poradíme vám s opravami koreb

Máme za sebou dlouhou a úspěšnou historií v oblasti oprav, servisu a dodávek náhradních dílů pro stavební stroje a zařízení. Nabízíme poradenství v oblasti oprav. Nevíte si rady s opravou? Pomůžeme vám najít nejlepší řešení.

Jste malý živnostník, nebo velká stavební firma? Spolehněte se na nás, profesionály v oboru oprav koreb nákladních automobilů. S námi dosáhnete skvělých výsledků. Nabízíme vysoce kvalitní náhradní díly, splníme vaše veškerá očekávání s ohledem na náročnost, ekonomičnost a optimální výkon.

Potřebuji opravit korbu