Opravy hydraulických kladiv

Z důvodu prodeje především nových hydraulických kladiv je naší doménou jejich záruční a pozáruční servis. Nárok na plnou záruku má pouze ten, kdo ve výrobcem stanovených intervalech nechává své hydraulické kladivo řádně servisovat po celé období své záruky. Běžná kontrola spočívá v doplňování tuků, dusíku, promazávání i rozhýbávání hydraulických kladiv a jejich jednotlivých částí.

Doplňování dusíku do hydraulických kladiv

Jelikož hydraulické kladivo funguje na bázi akumulátoru, který je naplněn dusíkem, je nutné stav dusíku akumulátoru pravidelně kontrolovat. Jestliže s vaším hydraulickým kladivem dlouho nepracujete, doporučujeme provést jeho servis. Jedná se o běžnou údržbu, kterou je možné provést u vás, tedy my přijedeme za vámi, ale také u nás, přímo v našich dílnách.

Máte-li málo, anebo hodně dusíku v akumulátoru, nemusí vaše hydraulické kladivo pracovat správně, případně vůbec. V případě, že má vaše hydraulické kladivo delší odstávku, může dojít k úniku dusíku. Jde o běžný jev, kterému nejde nikterak předejít. Před prací po delší době je proto dobré dusík překontrolovat a až následně se pustit do práce.

Oprava hydraulických kladiv

Provádíme opravy celků, diagnostiku závad, ale také střední a generální opravy. Kromě toho máme v nabídce řadu repasovaných hydraulických kladiv, které nabízíme k prodeji. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Najdeme pro vás správné řešení.

Potřebuji opravit hydraulické kladivo