Opravy a výměny podvozků strojů

Má váš stroj poruchu, nefunguje jak má, nebo potřebuje generální servis? Obraťte se na nás. Zabýváme se opravou a výměnou podvozků všech pásových strojů, jakými jsou buldozery, bagry a další. Opravy podvozků pásových strojů můžeme dle rozsahu provádět také v terénu přímo u vás na staveništi. Na kompletní výměny podvozků stavebních strojů máme připravené dílny se speciální mechanizací a moderními technologiemi.

Opravy v terénu - mobilní servis

Využijte naší služby opravy pásových strojů v terénu. Vyměníme jednotlivé komponenty i celé podvozky přímo na místě. Zajistíme celkovou generální opravu včetně výměny pohonných agregátů. Náš mobilní servis dokáže na místě odstranit závadu na vašem stroji a uvede jej do provozuschopného stavu.

Opravy v našich dílnách

Při větším rozsahu oprav doporučujeme dopravit váš stroj k nám na specializované dílny. Přepravu jakéhokoliv stroje dokážeme zajistit sami ve spolupráci s naším partnerem.

Jaké stroje opravíme

S výjimkou podvozků s patentem dokážeme opravit a znovu zprovoznit až 95 % pásových strojů, které se využívají při stavebních pracích v České republice. Prioritně nabízíme a instalujeme podvozkové díly značky BERCO, které patří celosvětově k nejlepším vůbec. Dokážeme však zajistit také alternativy, které ušetří celkový čas oprav i vaše finance.

Konzultace

Každá oprava je konzultována předem, takže výsledek je vždy takový, jaký si společně předběžně stanovíme. V rámci našich služeb provádíme také poradenství a diagnostiku. Pro více informací ohledně oprav podvozků pásových strojů nás neváhejte kontaktovat.

Potřebuji opravit nebo vyměnit podvozek