Drtič pařezů DIPPERFOX

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Rychlé drcení pařezů bez nepořádku

Drtič pařezů Dipperfox je profesionálním nástrojem pro bagry. Tento drtič pařezů, připojený k rameni rypadla, udělá radost každému uživateli těžké techniky. Jeho konstrukce zvyšuje účinnost a rychlost práce, čímž šetří Váš čas a náklady. 

Dipperfox provrtá pařezy i s jejich kořeny a zatlačí všechny zbytky hluboko do země. Není třeba provádět žádné dodatečné čištění míst po těžbě. Po dokončení prací jsou tedy místa plně přístupná pro vozidla údržby a poskytují tak vynikající podmínky pro nově vysazené stromy. Není potřeba zbytky sbírat, převážet a využívat – ušetříte tím tak ještě více času a prostředků.

Společnost Dipperfox původem z Estonska si klade za cíl být lídrem ve vývoji inteligentního, snadno použitelného a efektivního nářadí a příslušenství pro těžkou techniku.

Drtič pařezů dipperfox se dodává ve třech různých velikostech s možností osazení již na nosiče o hmotnosti 1 tuny, až po ty 30 tunové. Nabízí i možnost výběru čepelí a druhu středového vrtáku. 

Brožura pařezových drtičů Dipperfox: 

SC850 Pro

 
Hlavní výhody drtiče pařezů Dipperfox ve srovnání s jinými metodami:
 
 SC850Pro a SC400
 
Několikanásobně rychlejší ve srovnání s dalšími známými metodami odstraňování pařezů
Žádný zbylý odpad na zpracování (rozdrcené zbytky pařezu budou sloužit jako hnojivo pro půdu)
Automatické přizpůsobení točivého momentu a rychlosti (vestavěná automatická dvourychlostní planetární převodovka s dlouhou životností)
Šroubovaný spotřební materiál (oboustranné břity vyrobeny z vysoce tvrdého materiálu)
  Jedinečný ve své třídě – patentovaná technologie
   

Jednoduché PLUG & PLAY nasazení

Díky nízkým hmotnostem (195 kg - 575 kg) muže být Dipperfox Stump Crusher přepravován pickupem či na vozíku za autem
Žádná elektronika, žádná elektrická kabeláž (plně hydraulický systém) a zařízení muže být skladováno ve venkovních podmínkách (absence elektroniky, kdy nehrozí koroze při kontaktu se zemí)

Nižší hlučnost ve srovnání s ostatními frézami – chrání operátora a osoby pohybující se poblíž místa výkonu práce

 

Srovnání drtiče DIPPERFOX s klasickou frézou a podkopovou lžíci

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Stump Crusher SC850 PRO

Společnost Dipperfox představuje zcela novou technologii odstraňování pařezů, která je Konečný výsledek je podobný, jako při použití frézy na pařezy – celý pařez a jeho kořeny jsou rozřezány na 30 - 50mm třísky, ale ve srovnání s klasickou frézou, celý tento proces trvá s ohledem na tvrdost a průměr stromu jen pouhých 20-120 sekund. Dipperfox navíc dokáže vrtat 900 mm pod pařez a rozdrtit tak i jeho kořeny. Jeho břity jsou vyráběny z otěruvzdorné oceli tím pádem jsou v podstatě kamenu vzdorné.

Dipperfox Stump Crusher 850 Pro představuje zcela novou technologie pro nejúčinnějším odstraňování pařezů na světě pro rypadla 14-30 tun. Je až 10krát více účinnější než jiné v současnosti užívané metody odstraňování pařezů.

 

Klíčovou součástí jeho působivého výkonu je patentovaný mechanismus řazení, který převádí rychlost otáčení na točivý moment. Ten je závislý na tvrdosti pařezu. Dipperfox je také jediným přídavným zařízením ve své třídě se šroubovaným spotřebním materiálem, jako jsou řezné nože a centrální šroub.

    

 

SC850 Pro je nástroj pro profesionální uživatele odstraňující velké množství pařezů. Rychlost, s jakou toto nářadí pracuje, a také jeho ekologičtější charakter jej činí pro zákazníky mimořádně výhodným ve srovnání s vykopáváním pařezů.

Technické parametry SC850 Pro 

 

         Dipperfox SC850 Pro Výsledek práce DIpperfox SC850 Pro
Dipperfox SC850 Pro na nosiči JCB JS 220

 

   

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Stump Crusher SC600

SC600 je pro použití na místech s omezeným přístupem jako jsou města, obce, arboreta a zahrady – kde je jsou pro použití rypadla příliš velká. Hlavními výhodami ve srovnání s tradičními přístroji pro odstraňování pařezů jsou bezpečnost, nízká hlučnost a efektivita. Vzhledem k tomu, že rychlost otáčení SC600 dosahuje maximálně 60RPM, nedochází při vrtání k odlétávání úlomků a v případě že vrták narazí na kámen, jednoduše jej odsune namísto odražení. Díky tomu není potřeba vytvářet rozsáhlé rizikové zóny jako při použití klasických fréz.

A jako i ostatní zařízení společnosti Dipperfox SC600 odvádí stejnou práci ale mnohem rychleji ve srovnání s vertikálními frézami. Navíc dokáže vrtat až půl metru pod zem. Je tedy velmi užitečný v případě že plánujete zasadit nový strom na místě kde jste právě odstranili starý pařez.

Technické parametry SC600

 

 
 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Stump Crusher SC400 

Dipperox SC400 je určen pro užití na lidnatějších místech jako jsou například soukromé zahrady, parky, městské oblasti a další, kde je použití těžkých strojů příliš obtížné vzhledem k jejich mohutnosti.

 

Díky své nízké hmotnosti (195 kg) je SC400 skvělým nástrojem pro zahradní techniky, arboristy a stavební firmy. Tento efektivní přístroj je možné osadit již na nosiče o hmotnosti 1 tuny.

Technické parametry SC400

 

 
   

V případě zájmu o kterýkoliv z produktů DIPPERFOX se neváhejte obrátit na našeho specialistu na čísle +420 731 442 249 či zašlete Váš dotaz na email dipperfox@oceng.cz nebo na kteréhokoliv našeho obchodního zástupce.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________